Friends Club

KĀ SAŅEMT KLUBA KARTI?

Veiciet pirkumus tikai par 500 € neierobežotu laiku – un karte ir kabatā!
Veiciet pirkumus, neizmantojot Draugu kluba karti 500 € vai vairāk, norādiet savu tālruņa numuru un mēs jums nosūtīsim SMS paziņojumu ar jūsu virtuālās kartes numuru*.

Ja jums ir jāsaņem plastikāta karte, jums jāsazinās ar mūsu nomas centru un jāaizpilda veidlapa, lai nomainītu karti. Izsniedzot plastikāta Club karti, jūs saņemsiet vēl četras kartes ar tādu pašu numuru. Dodiet tos saviem draugiem! Viņi saņems atlaidi, un jūs saņemsiet punktus par viņu pirkumiem.

Par pirmo pasūtījumu €500 vērtībā punkti netiks piešķirti. Programma automātiski aprēķina starpību un piešķir punktus, veicot pasūtījumu virs 500 €. Pilni punkti tiek piešķirti tikai par turpmākajiem pasūtījumiem, kas veikti, izmantojot karti.

* reģistrējot virtuālo karti, papildu kartes netiek nodrošinātas.

Kā pieteikties kartei?

Mēs vēlamies labāk iepazīt savus draugus, tāpēc lūdzam jūs atbildēt uz dažiem jautājumiem. Tas ir nepieciešams, lai mēs droši zinātu, ka karte pieder jums.

Lai aktivizētu Draugu kluba karti, aizpildiet veidlapu; ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Ātrākais un vienkāršākais veids ir caur mūsu vietni. Turklāt jūs varat braukt līdz nomas centram personīgi.

Pievienojieties “Friends Club”