E-RENT specializējas gaisa sausinātāju, klimata uzlabošanas aprīkojuma un automašīnu ledusskapju nomā

GAISA SILDĪTĀJI

gaisa-attiritaji

GAISA ATTĪRĪTĀJI

Gaisa sausinātāju noma renovācijas un celtniecības darbiem, plūdu seku likvidēšanai. Gaisa sausinātāju noma izejvielu, pārtikas, dzīvnieku barības, zāļu, kosmētikas un citu produktu ražošanai, ja nepieciešams uzturēt mitruma līmeni. Gaisa sausinātāju noma izejvielu, rūpnieciski ražotu produktu vai pārtikas produktu uzglabāšanai kad jāievēro mitruma līmenis. Gaisa sausinātāju noma starpsezonam, kad ārā ir auksts un mitrs, mājā mitrs, veļa neizžūst. Gaisa sausinātāju noma paklāju, automašīnu salonu ķimiskas tīrīšanai. Gaisa sausinātāju noma, lai likvidēt un novērst sekas, ko rada izveidojies pelējums vannas istabā, virtuvē, guļamistabā, istabā, dzīvoklī, mājā, pagrabā, garāžā, bēniņos, veikalā, birojā, noliktavā, pagrabā, ražošanā, uz jahtas.

Gaisa mitrinātāju noma birojam, veikalam, ražošanai, noliktavai, mājai. Gaisa mitrinātāju noma, lai uzlabotu klimatu darba vietā. Gaisa mitrinātāju noma, lai palielinātu mitrumu printera darbības laikā drukāšanai. Gaisa mitrinātāju noma, lai uzturētu nepieciešamo mitrumu mūzikas instrumentiem, koka mēbelēm, gleznām un citiem mākslas priekšmetiem.

Mobilo kondicionieru noma mājām, dzīvoklim, birojam, veikalam, salonam un citām telpām. Mobilo gaisa kondicionieru noma pasākumiem un svinībām.

Gaisa sildītāju noma remonta un celtniecības darbiem. Gaisa sildītāju noma rūpniecības un noliktavu telpām, birojiem, mājām, dzīvokļiem, veikaliem, vasarnīcām un citām telpām.

Automašīnu ledusskapju noma ceļojumiem, produktu pārvadāšana atdzesētā vai saldētā veidā. Automašīnu ledusskapju noma zāļu pārvadāšanai ar pozitīvas vai negatīvas temperatūras uzturēšanu no + 10°C līdz – 22 °C grādiem.

ĀTRĀS SAITES

Kontakti un rekvizīti

Sazinties ar mums

Atlaides

Pastāvīgajiem klientiem

Mūsu partnieri

Mūsu partneri ir

Piegāde

Rīga, Rīgas rajons